facebook

O firmie

Od 1998 roku pracuję w rodzinnym zakładzie rymarskim z wieloletnią tradycją, zajmowałem się produkcją artykułów jeździeckich jednak z biegiem czasu rozszerzyłem zakres usług związanych z renowacją pojazdów konnych wraz z tapicerką.

Ku zadowoleniu naszych klientów stawialiśmy sobie poprzeczkę coraz wyżej co zaowocowało w późniejszym czasie bardzo wysoką jakością wykonywanych przez nas usług.

Wykonywaliśmy tapicerki do coraz bardziej wartościowych powozów i nie tylko - zaczęliśmy odnawiać i rekonstruować antyczne meble.

W 2004 roku zarejestrowałem własną działalność pod nazwą "Rymarstwo - Marcin Nowak Tapicer samochodowy". Od tego czasu wykonujemy tapicerki do nowych samochodów sprzedawanych w salonach.

Obecnie wykonujemy usługi tapicerskie do unikatowych pojazdów zabytkowych. Przy takich pracach owocuje moje ponad 12 letnie doświadczenie zawodowe, które nabyłem i w dalszym ciągu nabywam.

Towarzyszące nam przy tym twórczość artystyczna oraz pasja sprawiają, że jesteśmy zdolni sprostać każdemu życzeniu naszego klienta.

Marcin Nowak